Kas ir Tooway?

Tooway™ ir satelīta atbalstīts divvirzienu platjoslas interneta pakalpojums ātram interneta pieslēgumam. Ja Jūsu mājā nav pieejams DSL pieslēgums, ir slikts mobilā tīkla pārklājums vai esošā pieslēguma kvalitāte Jūs neapmierina, Tooway™ Jums piedāvā stabilu, vienkāršu un ātru intereneta pieslēgumu sākot no 15 EUR mēnesī.

 

Tam nav nepieciešams telefona savienojums/pieslēgums, tas darbojas pilnīgi neatkarīgi no citām komunikāciju infrastruktūrām.

Interneta pieslēgums caur satelītu Jums garantē vienādi augstvērtīgu kvalitāti jebkurā vietā, kur Jūs to lietojat: kalnu virsotnēs, ielejās, zemes vidienē vai pat attālos nostūros. Viss, kas Jums nepieciešams ir satelīta antena, modems un dators.

Sākt Tooway™ lietošanu ir vienkāršāk par vienkāršu! Pie Jūsu mājas tiks uzstādīta un pozicionēta maza izmēra satelītantena. Jūs to variet veikt pats, tomēr mēs iesaskām šos darbus uzticēt mūsu speciālistam ar atbilstošu izglītību. Pēc tam Jūs pieslēdzat modemu savam datoram un sāciet lietot internetu. Jums nav nepieciešams telefona pieslēgums, Jūs variet lietot internetu tūlīt!

Detalizētu informāciju par šo pieslēguma veidu un tarifiem, lūdzu skatiet ŠEIT.

Druckversion | Sitemap
2017, Barons Consulting, SIA