Nozarēs, kas nodarbojas ar naftas produktiem, ļoti svarīgi ir vertikālo un horizontālo uzglabāšanas tvertņu tilpuma mērījumi. Lai panāktu standartiem atbilstošus rezultātus, tos veikt precīzi ar tradicionālās uzglabāšanas tvertņu tilpuma mērīšanas metodēm ir sarežģīts un darbietilpīgs process.

Sadarbībā ar Vācijas Nacionālo metroloģijas institūtu (Physikalisch-Technischen Bundesanstalt) Braunšveigā un Eichdirektion Nord Metroloģijas sertificēšanas biroju, kompānija Trimble ir izveidojusi metodi tvertņu tilpuma mērīšanai, kas palīdz sasniegt šo organizāciju noteiktos mērīšanas standartus, izmantojot pilnīgi jaunu metodoloģiju. Pateicoties modernajai Trimble 3D skenēšanas metodei, nav iespējamas tradicionālās metodes neprecizitātes, un process ir daudz efektīvāks.Trimble metode tvertņu tilpuma mērīšanai atbilst visām mērīšanas tehnikas likumos noteiktajām prasībām un garantē starptautiskajiem standartiem atbilstošos rezultātus ar vislielāko precizitāti.

Vācijas kalibrēšanas un mērījumu normatīvie akti nosaka, ka mērījumu neprecizitāte nedrīkst pārsniegt 0,5%. Tā kā metode Vācijā ir oficiāli atzīta, šāds un augstāks precizitātes līmenis tiek garantēts arī jebkur citur pasaulē.

Sadarbībā ar vienu no mērīšanas un kalibrēšanas nozares līderiem Vācijā - uzņēmumu Temeka GmbH, mēs piedāvājam tvertņu mērīšanu ar Trimble 3D skeneri arī Latvijā.

Trimble metode ir sertificēta Vācijā, Vācijas Nacionālajā metroloģijas institūtā (Physikalisch-Technische Bundesanstalt) Braunšveigā.

Druckversion | Sitemap
2017, Barons Consulting, SIA